Description
- Blow molded polyethylene top
- Lightweight with folding legs for easy storage
- 29″ fixed table height with locking steel legs
- Easy to clean
- Folding legs automatically lock by use of gravity activated mechanism when opened
- Rectangular


Login to view prices
Category: Office > Tables > Folding Table |
SKU: ON599| Weight | 37.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.025 × 0.13333 × 2.08333 in |
| UOM | Each |
| Length | 72" |
| Width | 30" |
| Height | 29" |
| Table Top Colour | White |
| Table Shape | Rectangular |
| Table Material | Polyethylene |