Description
- Lightweight with folding legs for easy storage
- Blow-molded polyethylene top
- Easy to clean
- Seats four people


Login to view prices
Category: Office > Tables > Folding Table |
SKU: OQ714| Weight | 18.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.85833 × 0.16666 × 2.85833 in |
| UOM | Each |
| Length | 34" |
| Width | 34" |
| Height | 29" |
| Top Thickness | 1-3/4" |
| Table Top Colour | White |
| Table Shape | Square |
| Table Material | Polyethylene |