Storage Box with Lid attached (1 piece) White File Folder 15 1/16″ x 12″ x 9 1/2” (5 Pack) #DAB025-BX
Login to view prices
Additional information
| Unit Description | Pack |
|---|---|
| Width | 12" |
| Length | 15 1/16" |
| Height | 9.5" |
| Style | Die Cut |
| Kraft/White | White |
| Stength | ECT 32 |
| Flute | C |
| Plain/Printed | Printed 2-Colour |
| Qty/Pack | 5 |
| Sold/Priced Per | Pack |

